Najčastejšie otázky

Nižšie ponúkame prehľad najčastejších otázok.

Pre investorov nad 20.000€ máme pripravených hneď niekoľko benefitov:

  • Každý investor k našim akciám získa aj vzácny drahokam – rubín, pochádzajúci priamo z našej bane Lady Rose v Tanzánii.
  • Všetky procesné úkony a poplatky v rámci správy, zápisu a odpisu akcií do a z britského registra a depozitára znáša naša spoločnosť WIC Europe. Klienti teda neplatia nič navyše.
  • Pracujeme s komoditami overenými tisícročiami, ktoré patria medzi stabilný a bezpečný prístav v každej dobe (pandémia, kríza, vojna a pod.).
  • Investorom ponúkame krytie zábezpeky až do výšky 200% (vo forme vystavených vzoriek šperkov, ktoré majú mierne nadinflačné zhodnotenie od nepamäti).
  • Likviditu zabezpečujeme spätným odkupom. Až kým nevstúpi naša spoločnosť WIC Europe na burzu, kde budú akcie verejne obchodovateľné a likvidné u OCP, bánk, fondov a správcovských spoločností.
  • Všetky procesné úkony a poplatky v rámci správy, zápisu a odpisu akcií do a z britského registra a depozitára znáša naša spoločnosť WIC Europe. Klienti teda neplatia nič navyše.

Priemerný predpokladaný zisk je 19%. To je číslo, ktoré dokážeme splniť každý rok. Našou snahou je však toto číslo zvyšovať, čo sa nám v ostatných rokoch darilo:

  • 2021 – 33,1%
  • 2022 – 22%

Hlavným dôvodom je, že naši klienti, investori, hľadajú v tejto turbulentnej a nevypočítateľnej dobe (pandémia, vojna, energetická kríza atď.) bezpečie. Je historicky dokázané, že zlato a drahokamy nielen pretrvajú všetky krízy, no majú tendenciu počas nich naberať na hodnote. Vo WIC Europe v tomto smere poskytujeme istotu – kontrolujeme celý proces od ťažby až po finálny produkt. Z tých najkvalitnejších a najkrajších vyťažených kusov drahých kameňov vyrábame šperky, ktoré predávame vo vlastných showroomoch pod vlastnou značkou SOLOOM. Táto konkurenčná výhoda predstavuje inovatívny zdroj profitu pre našich investorov aj pre samotné WIC Europe.

Druhým dôvodom je, že ako náš klient sa nemusíte o nič starať. Stanete sa vlastníkom fyzických akcií, ktoré sú riadne zaknihované v depozitári cenných papierov. Nejde teda iba o zmluvu, ale dostanete oficiálnu informáciu o zaknihovaní na Vašu adresu. Tým sa z Vás stane skutočný spolumajiteľ spoločnosti podľa obchodného práva „Pari Passu“. To znamená, že budete mať rovnaké hlasovacie právo ako každý iný akcionár. Môžete sa napríklad zúčastniť valného zhromaždenia, ale to najdôležitejšie je, že vlastníte podiel v spoločnosti, ktorá pracuje so stabilnými komoditami.

Za celým konceptom WIC Europe stojí uznávaný odborník a špecialista pôsobiaci na finančnom trhu už desiatky rokov, Peter Soldán, ktorého profesnú históriu si viete overiť aj na verejne dostupných zdrojoch (NBS, Google, YouTube).

V prvom rade vám odporúčame urobiť si prehľad o našich produktoch. Na základe informácií, ktoré nájdete na našej webovej stránke predbežne určiť hodnotu, ktorú chcete investovať a váš osobný cieľ, ktorý chcete investíciou dosiahnuť. Ostatné už nechajte na nás. Pri oboch produktoch WIC DIAMOND a WIC GOLD vás prevedieme celým procesom, či už osobne, alebo online. Môžete sa na nás spoľahnúť.

Podľa vami zvoleného produktu pokračuje proces buď osobnou konzultáciou s jedným z našich obchodníkov (produkt WIC DIAMOND), alebo online (produkt WIC GOLD). Pre presný popis procesu kliknite sem.

Scroll to Top
Ešte nie ste súčasťou?
Zanechajte nám váš email a my pre Vás každý mesiac pripravíme najčerstvejšie informácie o investovaní.