Náš tím

Zoznámte sa s odborníkmi, ktorí dohliadnu na Vašu investíciu.

Kto je WIC?

Peter Soldán

GENERÁLNY RIADITEĽ

"Spájame zlato, drahokamy a umenie do jedného produktu, ktorý má nadčasovú hodnotu."

V minulosti som sa podielal na zakladaní niekoľkých spoločností. Rozhodol som sa zúžitkovať svoje skúsenosti s rozvojom firiem aj s investovaním v projekte, ktorý by spájal oba svety.

WIC Europe je predovšetkým investičná spoločnosť, avšak na rozdiel od iných firiem nerobíme sprostredkovanie. Pracujeme s vlastnými zdrojmi a umožnujeme investorom isť do biznisu spolu s nami ako akcionári našej materskej spoločnosti. Majú rovnaké práva na majetok či zisky spločnosti ako ja. Je to omnoho transparetnejšie ako robiť sprostredkovanie iných firiem či projektov, zobrať províziu, poplatky a niesť minimálnu zodpovednosť za straty.

20 rokov
SKÚSENOSTÍ

Zuzana Soldán Panocová

RIADITEĽKA

"Kto chce, hľadá spôsoby, kto nechce hľadá dôvody."

Mojou prácou sú peniaze. Nie ich získavanie, ale ich manažment. Som zodpovedná za všetky platobné procesy, prípravu a sledovanie rozpočtov, celkový cash management a sledovanie platobnej disciplíny. Zároveň sa venujem aj vypracovaniu finančných analýz a hodnoteniam výkonnosti.

10 rokov
SKÚSENOSTÍ

Martin Andráši

GEMOLÓG

"Stále tvrdím, že zlato, drahé kamene a diamanty sú božie peniaze."

Pre spoločnosť WIC Europe vyberám kamene a kontrolujem ich kvalitu, aby sa do šperkov dostali len tie najkvalitnejšie kusy. Počas svojej kariéry som aktívne pôsobil v krajinách ako Thajsko, Myanmar – Barma, Vietnam, Sri lanka, Izrael, Tanzánia, Zambia, Pakistan, Afganistan, v ktorých som nadobudol množstvo skúseností, z ktorých čerpám vedomosti doteraz.

18 rokov
SKÚSENOSTÍ

Patrik Németh

MARKETINGOVÝ RIADITEĽ

"Najprv urobte to ťažké. To ľahké už potom pôjde ľahko."

Venujem sa financiám, marketingu a krízovému manažmentu už viac ako 7 rokov. Pracoval som viac ako 3 roky ako finančný agent zapísaný v registri NBS v sektore kapitalového trhu. Aktuálne študujem na Vysokej škole ekonómie a manažmentu v Bratislave. 

7 rokov
SKÚSENOSTÍ

Michaela Vašková

OBCHODNÝ EXPERT

"Žite tak, akoby ste mali zajtra zomrieť. Učte sa, akoby ste mali žiť večne."

Vždy o sebe hovorím, že keď sa pre niečo rozhodnem, dotiahnem to do samého konca. Ak som na niečom pracovala, stala som sa vždy najlepšou v danej oblasti. Odmalička ma zaujímali peniaze, a to bol rozhodujúci faktor, prečo sa už niekoľko rokov venujem investovaniu.

7 rokov
SKÚSENOSTÍ

Peter Beseda

OBCHODNÝ EXPERT

"Dobré veci prichádzajú k ľuďom, ktorí čakajú, ale lepšie veci prichádzajú k ľuďom, ktorí idú von za nimi."

Komunikujem s podnikateľmi a úspešnými businessmanmi na úrovni. Baví ma to pretože rád spájam príbehy ľudí do jedného úspešného celku. Motivujú ma výsledky, ktoré všetci spolu dosahujú.

5 rokov
SKÚSENOSTÍ

Dominika Kostanová

OBCHODNÝ MANAŽÉR

"Vyberte si prácu, ktorú milujete a nikdy v živote nebudete musieť pracovať."

Už od roku 2013 zastupujem medzinárodné spoločnosti, ktoré pracujú s kapitálovým trhom, cennými papiermi a etf fondami. Momentálne sa do môjho portfólia pridali aj drahé kovy a drahokamy. Mám bohaté skúsenosti, ktoré ponúkam svojim klientom. V každom prípade sa snažím klientom poradiť čo najlepšie ohľadne investícií a diverzifikácie ich portfólia.

10 rokov
SKÚSENOSTÍ

Tibor Farkaš

OBCHODNÝ MANAŽÉR

"Nič nie je nemožné."

Klientom poskytujem komplexný servis v podobe predstavenia našej spoločnosti, jej benefitov a dôvodov, prečo sa stať naším partnerom. Motiváciou je pre mňa kvalita a jedinečnosť produktu ako aj celková udržateľnosť projektu, v ktorom vidím budúcnosť. Mojimi devízami sú skúsenosti z krízového manažmentu a ekonómie v bezpečnostnej politike, ktoré som nadobudol počas štúdia v Prahe. Cieľom v mojej pracovnej činnosti je orientácia na pro klientský servis.

5 rokov
SKÚSENOSTÍ

Lukáš Vician

OBCHODNÝ MANAŽÉR

"Jediný ľudia, ktorí nakoniec neuspejú sú tí, ktorí sa o nič nepokúsia.

Rokmi overenou praxou a zdokonalovaním sa, si dnes môžem povedať, že som sa úspešne dostal do bodu, kedy otváram cesty nielen mojím snom či víziam, ale v prvom rade spokojným klientom, s ktorými si vytváram vzťah a dôveru už viac ako jednu dekádu.

10 rokov
SKÚSENOSTÍ

Denis Dobrucky

OBCHODNÝ MANAŽÉR

"Dobrý obchod je vtedy, keď sú spokojní všetci zúčastnení."

Po ukončení Ekonomickej univerzity v Bratislave sa pohybujem v oblasti financií už 3. rok. Zmysel svojej práce vidím v tom, že môžem pomáhať ľuďom, aby správne zhodnotili svoje financie a tak ochránim klientom peniaze pred infláciou.

3 roky
SKÚSENOSTÍ

Mário Mizera

OBCHODNÝ MANAŽÉR

"Zložený úrok je ôsmy div sveta. Tí, ktorí sa tím inšpirovali dokázali žiť len zo ziskov a prinieslo im to finančnú slobodu."

Svet financií a investícií sú mojím koníčkom a vášňou, ktorým sa venujem posledných 20 rokov. Pracoval som na vytváraní klientskych investičných portfólií, kde vždy sme dávali do popredia ochranu a diverzifikáciu finančných prostriedkov. Verím, že správnym investovaním si človek dokáže vytvoriť časom adekvátny majetok, ktorý mu umožní časovú a finančnú nezávislosť.

20 rokov
SKÚSENOSTÍ

Scroll to Top
Ešte nie ste súčasťou?
Zanechajte nám váš email a my pre Vás každý mesiac pripravíme najčerstvejšie informácie o investovaní.