Investovanie s WIC Global Europe

V oblasti drahokamov a zlata kontrolujeme celý proces od ťažby až po finálny produkt. WIC Global Europe je bezpečným prístavom Vašich financií bez ohľadu na dobu.

Výnos 19 % p.a.

Investovanie do hodnotných komodít

Likvidita zabezpečená spätným odkupom

Zabezpečenie investície fyzickým šperkom

Ako funguje investovanie do WIC Global Europe?

WIC Global Europe ťaží zlato a drahokamy vo vlastných baniach v Tanzánii. Vyťažené drahé kamene spracováva a vytvára dizajnérske skvosty s vlastnou značkou.

Finálne luxusné šperky predáva v sieti vlastných klenotníctiev pod značkou Soloom, čo generuje spoločnosti výnos.

Investície investorov sú zabezpečené fyzickým šperkom s vysokou hodnotou.

Svojím investovaním sa stávate akcionárom (spolumajiteľom spoločnosti WIC Global Europe) s priamym podielom na ročnom výnose spoločnosti, ktorý je v priemere 19 % p.a..

Ako sme vznikli?

WIC Global Europe je výsledkom zúročenia dvoch desiatok rokov skúseností v oblasti biznisu a investovania. Táto doba nám dala príležitosť identifikovať slabiny v existujúcich riešeniach a priniesť na trh investičný produkt, v ktorom nie sú investori iba „donormi“, ale skutočnými partnermi a spoločníkmi na ceste za bohatstvom.

Od roku 2013

P. Soldán

"Spájame zlato, drahokamy a umenie do jedného produktu, ktorý má nadčasovú hodnotu."

Výnos až 19 % ročne

Kto sme a čo robíme?

Sme spoločnosť s priamou účasťou na ťažbe zlata a drahokamov v Tanzánii. Drahokami získavame z troch ťažobných miest, z baní Lady Rose, Lady Blue, Msinji No. 8.

Vyťažené suroviny obchodujeme na lukratívnych a dynamicky sa rozvíjajúcich trhoch Indie a Číny.

Tie najkvalitnejšie z nich exportujeme do Európy, kde z nich vyrábame šperky, ktoré nájdete v našich vlastných showroomoch Soloom. Vďaka tomuto kontrolujeme celý proces, od ťažby až po finálny produkt.

Tento sofistikovaný reťazec nám umožňuje kontinuálne rásť a dosahovať nadpriemerné výnosy. Jeho neoddeliteľnou súčasťou sú aj naši investori, ktorí sa stávajú plnohodnotnými spoluvlastníkmi spoločnosti so všetkými právami, ktoré k tomu patria. 

Napriek posledným desiatim rokom práce sme z hľadiska potenciálu stále iba na začiatku. Tanzánia prináša v oblasti ťažby nepredstaviteľné možnosti a samotný trh so zlatom a drahými kameňmi je súčasťou našej civilizácie už tisícročia. Preto vo WIC Global Europe hovoríme, že keď investujete s nami, investujete do večnosti.

Procesy za investovaním

Úvodný kontakt

Na stretnutí s obchodníkom si prejdete možnosti a fungovanie investovania s WIC Global Europe, očakávané výnosy a benefity.

Investovanie

Investujete do spoločnosti WIC Global Europe a stávate sa jej legálnym spoluvlastníkom. WIC Global Europe ťaží, spracováva a predáva zlato a drahé kamene a vy ste odteraz toho súčasťou.

Výnos

Celkový ročný výnos spoločnosti je predstavený na valnom zhromaždení všetkých spoluvlastníkov spoločnosti (aj Vás) a rozdelený medzi všetkých investorov pomerným dielom k investícii.

Výber

Do roku 2025 naša spoločnosť vstúpi na burzu a akcie sa stanú obchodovateľné na burze. Investori budú tak vedieť svoju investíciu v roku 2025 odpredať priamo na burze.

Investičné rozhodnutie je vec dôvery.

Vyberte si z našich investičných produktov

Máme riešenie pre začínajúcich aj väčších investorov

Investovanie od 20 000 €

Náš základný produkt pre stredných a veľkých investorov s počiatočným vkladom od 20 000 €. WIC Diamond je ideálnym riešením na vytvorenie dlhodobého pasívneho a bezpečného príjmu.

Investovanie od 1 000 €

Novinka v našom portfóliu pre začínajúcich investorov s počiatočným vkladom 1 000 € a následnými mesačnými investíciami. Vďaka WIC Gold dokážete budovať svoje osobné bohatstvo postupne a bezpečne.

Limitovaná zberateľská zlatá medaila vytvorená z 24 karátového zlata a obohatená o 1 karátový tanzanit. Emisia medailí je stanovená len na 100 kusov.

Neviete sa rozhodnúť?

Prečo investovať?

Lepší život

Dlhodobý pasívny príjem znamená slobodu. Dokážete sa ním povzniesť nad každodenné obmedzenia života založeného na jedinom prijme. Vytvorte si ho s nami a získajte ultimátnu hodnotu - voľný čas.

Budúcnosť detí

Každý rodič chce dať svojmu dieťaťu kvalitné vzdelanie, možnosť rozvíjať svoj talent, či dobrý štart do samostatného života. Dlhodobým investovaním s nami si tieto možnosti otvoríte, a s nimi aj budúcnosť Vášho dieťaťa.

Stabilita a bezpečnosť

História nás učí, že sa opakuje. V minulosti sa udialo veľa spoločenských zmien, ktoré pripravili ľudí o úspory a finančnú stabilitu. Zlato a drahokamy prečkali všetky tieto zmeny a naďalej rástli na hodnote. Investujte s nami a budete investovať bezpečne.

Naši klienti povedali...

Pavol Hochschorner

"Vo WIC Global Europe som sa rozhodol investovať v prvom rade kvôli bezpečnosti investície a ponúknutému benefitu v podobe výnosu. V minulosti som investoval cez pána Soldána a bol som spokojný, a preto som sa rozhodol ísť aj do tejto spolupráce. Drahé kamene si budú s najväčšou pravdepodobnosťou stále držať svoju popularitu a hodnotu. To znamená, že je to veľmi dobrá komodita na investície."

Peter Cmorik

"Doba je rýchla a ja preferujem istotu a stabilitu, a tým šperky a drahé kovy sú. Dôkazy o tom sú stáročia. Investoval som peniaze na rôznych miestach a stalo sa, že som o tie peniaze aj prišiel. Keď som si to spätne analyzoval, tak som si uvedomil, že je doležité si dobre vybrať. Investovanie do drahokamov a zlata mi príde stabilné, a preto je to pre mňa jasná voľba."

Dušan B.

"V spoločnosti WIC Global Europe som sa rozhodol investovať, pretože verím vo vízie členov tímu a majiteľa Petra Soldána.”

Pavol J.

"Investovanie vo WIC GlobalEurope ponúka možnosť investovať do šperkov v celej fáze výroby, t.j. od ťažby a spracovania drahokamu, cez návrh a výrobu šperku až po jeho predaj zákazníkom. Myslím, že je to možnosť, ktorú na Slovensku žiadna iná spoločnosť neponúka. Jedným z benefitov investovania je potenciál nadštandardného zhodnotenia investície. Ďalším benefitom pre niekoho môže byť možnosť dozvedieť sa niečo o výrobe šperkov. Spoluprácu hodnotím vysoko pozitívne, komunikácia prebieha zo strany spoločnosti na pravidelnej báze, stretnutia sa uskutočňujú v priateľskej atmosfére."

Návrat hore

Investičné rozhodnutie je vec dôvery. Stretnime sa a spýtate sa na všetko.

Ešte nie ste súčasťou?
Zanechajte nám váš email a my pre Vás každý mesiac pripravíme najčerstvejšie informácie o investovaní.

Chcete sa stať súčasťou tímu WIC Europe? Zanechajte nám kontakt.