Investovanie s nami

V oblasti drahokamov a zlata kontrolujeme celý proces od ťažby až po finálny produkt. WIC Europe je bezpečným prístavom Vašich financií bez ohľadu na dobu.

Výnos 19 % p.a.

Investovanie do hodnotných komodít

Likvidita zabezpečená spätným odkupom

Zabezpečenie investície fyzickým šperkom

Ako sme vznikli?

WIC Europe je výsledkom zúročenia dvoch desiatok rokov skúseností v oblasti biznisu a investovania. Táto doba nám dala príležitosť identifikovať slabiny v existujúcich riešeniach a priniesť na trh investičný produkt, v ktorom nie sú investori iba „donormi“, ale skutočnými partnermi a spoločníkmi na ceste za bohatstvom.

Od roku 2013

P. Soldán

"Spájame zlato, drahokamy a umenie do jedného produktu, ktorý má nadčasovú hodnotu."

Výnos až 19 % ročne

Kto sme a čo robíme?

Sme spoločnosť s priamou účasťou na ťažbe zlata a drahokamov v Tanzánii. Drahokami získavame z troch ťažobných miest, z baní Lady Rose, Lady Blue, Msinji No. 8.

Vyťažené suroviny obchodujeme na lukratívnych a dynamicky sa rozvíjajúcich trhoch Indie a Číny.

Tie najkvalitnejšie z nich exportujeme do Európy, kde z nich vyrábame šperky, ktoré nájdete v našich vlastných showroomoch Soloom. Vďaka tomuto kontrolujeme celý proces, od ťažby až po finálny produkt.

Tento sofistikovaný reťazec nám umožňuje kontinuálne rásť a dosahovať nadpriemerné výnosy. Jeho neoddeliteľnou súčasťou sú aj naši investori, ktorí sa stávajú plnohodnotnými spoluvlastníkmi spoločnosti so všetkými právami, ktoré k tomu patria. 

Napriek posledným desiatim rokom práce sme z hľadiska potenciálu stále iba na začiatku. Tanzánia prináša v oblasti ťažby nepredstaviteľné možnosti a samotný trh so zlatom a drahými kameňmi je súčasťou našej civilizácie už tisícročia. Preto vo WIC Europe hovoríme, že keď investujete s nami, investujete do večnosti.

Procesy za investovaním

Úvodný kontakt

Na stretnutí s obchodníkom si prejdete vašu predstavu o investovaní, a ciele, ktoré chcete dosiahnuť. Zoznámite sa s procesom úspešného investovania s WIC Europe, očakávanými výnosmi a benefitmi.

Podpis dokumentov a otvorenie účtu

Po odsúhlasení riešenia, ktoré Vám pripravíme na mieru, sprocesujeme administratívne úkony. S ohľadom na Váš komfort vieme ich podpis zabezpečiť aj elektronicky.

Investovanie

Po podpise dokumentov začínajú Vaše peniaze pracovať. Náš obchodník je Vám kedykoľvek k dispozícii na konzultácie a poradenstvo ohľadom Vašej investície.

Pozorovanie vývoju investície

Pravidelne od nás dostávate reporty s výkonnosťou Vášho investičného portfólia. Informujeme Vás o všetkých zmenách a príležitostiach na jeho ďalší rast.

Vyberte si z našich investičných produktov

Máme riešenie pre začínajúcich aj väčších investorov

Náš základný produkt pre stredných a veľkých investorov s počiatočným vkladom od 20.000 €. WIC Diamond je ideálnym riešením na vytvorenie dlhodobého pasívneho a bezpečného príjmu.

Novinka v našom portfóliu pre začínajúcich investorov s počiatočným vkladom 1.000 € a následnými mesačnými investíciami. Vďaka WIC Gold dokážete budovať svoje osobné bohatstvo postupne a bezpečne.

Predpokladaný ročný výnos

Neviete sa rozhodnúť?

Kontaktujte nás.

Prečo investovať?

Lepší život

Dlhodobý pasívny príjem znamená slobodu. Dokážete sa ním povzniesť nad každodenné obmedzenia života založeného na jedinom prijme. Vytvorte si ho s nami a získajte ultimátnu hodnotu - voľný čas.

Budúcnosť detí

Každý rodič chce dať svojmu dieťaťu kvalitné vzdelanie, možnosť rozvíjať svoj talent, či dobrý štart do samostatného života. Dlhodobým investovaním s nami si tieto možnosti otvoríte, a s nimi aj budúcnosť Vášho dieťaťa.

Stabilita a bezpečnosť

História nás učí, že sa opakuje. V minulosti sa udialo veľa spoločenských zmien, ktoré pripravili ľudí o úspory a finančnú stabilitu. Zlato a drahokamy prečkali všetky tieto zmeny a naďalej rástli na hodnote. Investujte s nami a budete investovať bezpečne.

Naši klienti povedali...

Pavol Hochschorner

"Vo WIC som sa rozhodol investovať v prvom rade kvôli bezpečnosti investície a ponúknutému benefitu v podobe výnosu. V minulosti som investoval cez pána Soldána a bol som spokojný, a preto som sa rozhodol ísť aj do tejto spolupráce. Drahé kamene si budú s najväčšou pravdepodobnosťou stále držať svoju popularitu a hodnotu. To znamená, že je to veľmi dobrá komodita na investície."

Dušan B.

"V spoločnosti WIC Europe som sa rozhodol investovať, pretože verím vo vízie členov tímu a majiteľa Petra Soldána.”

Pavol J.

"Investovanie vo WIC Europe ponúka možnosť investovať do šperkov v celej fáze výroby, t.j. od ťažby a spracovania drahokamu, cez návrh a výrobu šperku až po jeho predaj zákazníkom. Myslím, že je to možnosť, ktorú na Slovensku žiadna iná spoločnosť neponúka. Jedným z benefitov investovania je potenciál nadštandardného zhodnotenia investície. Ďalším benefitom pre niekoho môže byť možnosť dozvedieť sa niečo o výrobe šperkov. Spoluprácu hodnotím vysoko pozitívne, komunikácia prebieha zo strany spoločnosti na pravidelnej báze, stretnutia sa uskutočňujú v priateľskej atmosfére."

Scroll to Top
Ešte nie ste súčasťou?
Zanechajte nám váš email a my pre Vás každý mesiac pripravíme najčerstvejšie informácie o investovaní.