WIC DIAMOND

Položte základy svojho dlhodobého, pasívneho a bezpečného príjmu

Minimálna počiatočná investícia

20 000 €

Predpokladané ročné zhodnotenie

19 % p.a.

Časový horizont

5 rokov

Výnos 19 % p.a.

Investovanie do hodnotných komodít

Likvidita zabezpečená spätným odkupom

Zabezpečenie investície fyzickým šperkom

Investičná kalkulačka

Vďaka našej investičnej kalkulačke si jednoducho vypočítate zhodnotenie vašich peňazí. Stačí si iba nastaviť prvotnú investíciu, odhadovaný pravidelný mesačný vklad a počet rokov, počas ktorých chcete investovať.

25000
10 rokov

Očakávané zhodnotenie WIC DIAMOND

Procesy za investovaním

Úvodný kontakt

Na stretnutí s obchodníkom si prejdete vašu predstavu o investovaní, a ciele, ktoré chcete dosiahnuť. Zoznámite sa s procesom úspešného investovania s WIC Europe, očakávanými výnosmi a benefitmi.

Podpis dokumentov a otvorenie účtu

Po odsúhlasení riešenia, ktoré Vám pripravíme na mieru, sprocesujeme administratívne úkony. S ohľadom na Váš komfort vieme ich podpis zabezpečiť aj elektronicky.

Investovanie

Po podpise dokumentov začínajú Vaše peniaze pracovať. Náš obchodník je Vám kedykoľvek k dispozícii na konzultácie a poradenstvo ohľadom Vašej investície.

Pozorovanie vývoju investície

Pravidelne od nás dostávate reporty s výkonnosťou Vášho investičného portfólia. Informujeme Vás o všetkých zmenách a príležitostiach na jeho ďalší rast.

Naši klienti povedali...

Pavol Hochschorner

"Vo WIC som sa rozhodol investovať v prvom rade kvôli bezpečnosti investície a ponúknutému benefitu v podobe výnosu. V minulosti som investoval cez pána Soldána a bol som spokojný, a preto som sa rozhodol ísť aj do tejto spolupráce. Drahé kamene si budú s najväčšou pravdepodobnosťou stále držať svoju popularitu a hodnotu. To znamená, že je to veľmi dobrá komodita na investície."

Dušan B.

"V spoločnosti WIC Europe som sa rozhodol investovať, pretože verím vo vízie členov tímu a majiteľa Petra Soldána.”

Pavol J.

"Investovanie vo WIC Europe ponúka možnosť investovať do šperkov v celej fáze výroby, t.j. od ťažby a spracovania drahokamu, cez návrh a výrobu šperku až po jeho predaj zákazníkom. Myslím, že je to možnosť, ktorú na Slovensku žiadna iná spoločnosť neponúka. Jedným z benefitov investovania je potenciál nadštandardného zhodnotenia investície. Ďalším benefitom pre niekoho môže byť možnosť dozvedieť sa niečo o výrobe šperkov. Spoluprácu hodnotím vysoko pozitívne, komunikácia prebieha zo strany spoločnosti na pravidelnej báze, stretnutia sa uskutočňujú v priateľskej atmosfére."

Máte záujem o investovanie?

Pošlite nám Vaš kontaktné údaje a náš obchodný zástupca vás bude kontaktovať a pomôže Vám s celým procesom investovania.

Scroll to Top
Ešte nie ste súčasťou?
Zanechajte nám váš email a my pre Vás každý mesiac pripravíme najčerstvejšie informácie o investovaní.