WIC GOLD

Začnite budovať svoje osobné bohatstvo cez vekmi overené komodity

Minimálna počiatočná investícia

1 000 €

Minimálna pravidelná investícia

100 €

Predpokladané ročné zhodnotenie

19 % p.a.

Časový horizont

5 rokov

Výnos 19 % p.a.

Investovanie do hodnotných komodít

Likvidita zabezpečená spätným odkupom

Zabezpečenie investície fyzickým šperkom

Investičná kalkulačka WIC GOLD

Vďaka našej investičnej kalkulačke si jednoducho vypočítate zhodnotenie vašich peňazí. Stačí si iba nastaviť prvotnú investíciu, odhadovaný pravidelný mesačný vklad a počet rokov, počas ktorých chcete investovať.

Priemerný ročný výnos je 19 % p.a., a je vypočítaný z priemeru predchádzajúcich 2 rokov. Kalkulačka zahrňa zložené úročenie.

1000
10 rokov
100

Očakávané zhodnotenie WIC GOLD

Procesy za investovaním

Úvodný kontakt

Na stretnutí s obchodníkom si prejdete možnosti a fungovanie investovania s WIC Global Europe, očakávané výnosy a benefity.

Investovanie

Investujete do spoločnosti WIC Global Europe a stávate sa jej legálnym spoluvlastníkom. WIC Global Europe ťaží, spracováva a predáva zlato a drahé kamene a vy ste odteraz toho súčasťou.

Výnos

Celkový ročný výnos spoločnosti je predstavený na valnom zhromaždení všetkých spoluvlastníkov spoločnosti (aj Vás) a rozdelený medzi všetkých investorov pomerným dielom k investícii.

Výber

Do roku 2025 naša spoločnosť vstúpi na burzu a akcie sa stanú obchodovateľné na burze. Investori budú tak vedieť svoju investíciu v roku 2025 odpredať priamo na burze.

Naši klienti povedali...

Pavol Hochschorner

"Vo WIC Global Europe som sa rozhodol investovať v prvom rade kvôli bezpečnosti investície a ponúknutému benefitu v podobe výnosu. V minulosti som investoval cez pána Soldána a bol som spokojný, a preto som sa rozhodol ísť aj do tejto spolupráce. Drahé kamene si budú s najväčšou pravdepodobnosťou stále držať svoju popularitu a hodnotu. To znamená, že je to veľmi dobrá komodita na investície."

Peter Cmorik

"Doba je rýchla a ja preferujem istotu a stabilitu, a tým šperky a drahé kovy sú. Dôkazy o tom sú stáročia. Investoval som peniaze na rôznych miestach a stalo sa, že som o tie peniaze aj prišiel. Keď som si to spätne analyzoval, tak som si uvedomil, že je doležité si dobre vybrať. Investovanie do drahokamov a zlata mi príde stabilné, a preto je to pre mňa jasná voľba."

Dušan B.

"V spoločnosti WIC Global Europe som sa rozhodol investovať, pretože verím vo vízie členov tímu a majiteľa Petra Soldána.”

Pavol J.

"Investovanie vo WIC Global Europe ponúka možnosť investovať do šperkov v celej fáze výroby, t.j. od ťažby a spracovania drahokamu, cez návrh a výrobu šperku až po jeho predaj zákazníkom. Myslím, že je to možnosť, ktorú na Slovensku žiadna iná spoločnosť neponúka. Jedným z benefitov investovania je potenciál nadštandardného zhodnotenia investície. Ďalším benefitom pre niekoho môže byť možnosť dozvedieť sa niečo o výrobe šperkov. Spoluprácu hodnotím vysoko pozitívne, komunikácia prebieha zo strany spoločnosti na pravidelnej báze, stretnutia sa uskutočňujú v priateľskej atmosfére."

Máte záujem o investovanie?

Pošlite nám Vaš kontaktné údaje a náš obchodný zástupca vás bude kontaktovať a pomôže Vám s celým procesom investovania.

Návrat hore

Investičné rozhodnutie je vec dôvery. Stretnime sa a spýtate sa na všetko.

Ešte nie ste súčasťou?
Zanechajte nám váš email a my pre Vás každý mesiac pripravíme najčerstvejšie informácie o investovaní.

Chcete sa stať súčasťou tímu WIC Europe? Zanechajte nám kontakt.