Investičná medaila

Limitovaná zberateľská zlatá medaila doplnená o jedinečný drahokam s názvom tanzanit.

Cena medaily

3,900 EUR s DPH

Termín ukončenia objednávok je 28.2.2024 alebo do vypredania limitu emisie.

Špecifikácie medaily

Medaila je vyrobená z 24 karátového zlata a je obohatená o 1 karátový tanzanit.

Hodnota medaily

Medaila má zberateľskú hodnotu. Emisia medailí je stanovená len na 100 kusov, pričom 50 kusov je určených na samostatný predaj a zvyšných 50 kusov sa bude predávať v kazetách obsahujúcich 4 kusy medailí.

Vizuál medaily

Predná strana medaily zobrazuje kmeň Masajov žijúcich v Tanzánii a nad ich hlavami je osadený tanzanit, drahokam, ktorý nenájdete nikde inde na svete, iba v Tanzánii na ich území.

Na zadnej strane nájdete symbol nekonečna rozpínajúci sa nad mapou sveta. Tento symbol sa spája nielen s nadčasovou hodnotou drahokamov a zlata , ale symbolizuje aj hlavnú myšlienku našej obchodnej značky a filozofiu našej firmy.

Poslanie WIC Global Europe

Poslaním spoločnosti WIC Global Europe je odovzdávanie hodnotných investícií v rodinách z pokolenia na pokolenie ako neoceniteľné rodinné dedičstvo.

Britská spoločnosť WIC Global Europe sa venuje predovšetkým nadčasovým investíciám.

Takéto investície napríklad do zberateľských zlatých medailí v sebe nesú nádej a rodinné príbehy, a stávajú sa vzácnou súčasťou rodinnej histórie.

Taktiež skrytá správa v dedičstve odhaľuje plán finančných možností, kedy sa po generáciách z medailí stáva vzácna starožitnosť.

Teraz máte jedinečnú možnosť prepojiť vašu rodinnú históriu a budúcnosť s budúcnosťou našej spoločnosti WIC Global Europe, ktorá začína budovať sieť klenotníctiev.

Pri každom otvorení klenotníctva v novej krajine bude emitovaná nová medaila so symbolom krajiny, v ktorej sme začali šíriť naše myšlienky.

Prvá kazeta v limitovanej edícii 50 kusov s medailami, ktorú si budete môcť objednať začiatkom budúceho roka obsahuje 4 medaily. Na zadnej strane medaily je mapa sveta, symbol Veľkej Británie, symbol Slovenska a symbol Bulharska.

Spoločne môžeme po sebe zanechať odkaz budúcim generáciám.

Naši klienti povedali...

Pavol Hochschorner

"Vo WIC Global Europe som sa rozhodol investovať v prvom rade kvôli bezpečnosti investície a ponúknutému benefitu v podobe výnosu. V minulosti som investoval cez pána Soldána a bol som spokojný, a preto som sa rozhodol ísť aj do tejto spolupráce. Drahé kamene si budú s najväčšou pravdepodobnosťou stále držať svoju popularitu a hodnotu. To znamená, že je to veľmi dobrá komodita na investície."

Dušan B.

"V spoločnosti WIC Global Europe som sa rozhodol investovať, pretože verím vo vízie členov tímu a majiteľa Petra Soldána.”

Pavol J.

"Investovanie vo WIC Global Europe ponúka možnosť investovať do šperkov v celej fáze výroby, t.j. od ťažby a spracovania drahokamu, cez návrh a výrobu šperku až po jeho predaj zákazníkom. Myslím, že je to možnosť, ktorú na Slovensku žiadna iná spoločnosť neponúka. Jedným z benefitov investovania je potenciál nadštandardného zhodnotenia investície. Ďalším benefitom pre niekoho môže byť možnosť dozvedieť sa niečo o výrobe šperkov. Spoluprácu hodnotím vysoko pozitívne, komunikácia prebieha zo strany spoločnosti na pravidelnej báze, stretnutia sa uskutočňujú v priateľskej atmosfére."

Máte záujem o investovanie?

Pošlite nám Vaš kontaktné údaje a náš obchodný zástupca vás bude kontaktovať a pomôže Vám s celým procesom investovania.

Návrat hore

Investičné rozhodnutie je vec dôvery. Stretnime sa a spýtate sa na všetko.

Ešte nie ste súčasťou?
Zanechajte nám váš email a my pre Vás každý mesiac pripravíme najčerstvejšie informácie o investovaní.

Chcete sa stať súčasťou tímu WIC Europe? Zanechajte nám kontakt.