Príprava showroomu v Dubaji

V uplynulom mesiaci sme navštívili Dubaj. Vyhodnotili sme, že práve Dubaj je tým najvhodnejším miestom na otvorenie showroomu s našimi luxusnými šperkami Soloom Jewels, nakoľko sa tam nachádza veľmi bonitná klientela.

Klientela v Dubaji

V Soloom sa zameriavame na klientelu, ktorá sa rada nechá obslúžiť, má tie najvyššie nároky čo sa týka použitých materiálov aj kvality dizajnu a služieb. Luxusné šperky vníma ako bežnú súčasť svojho životného štandardu, práve tak, ako skvelého majordóma a dobre vyškolený personál. Poskytujeme takýmto klientom služby „na kľúč“, od výberu drahokamu až po finálne vytvorenie šperku profesionálnymi šperkármi.

Priestory v Dubaji

Už dlhodobo komunikujeme s právnou zástupkyňou v Dubaji a so správcami priestorov vo veľmi vyhľadávanom nákupnom centre Dubai Hills Mall, kde by sme chceli otvoriť náš novy Showroom so šperkami. Preto sme sa tam rozhodli ísť a pozrieť priestory, v ktorých by náš showroom vznikol. Mal by sa nachádzať v týchto priestoroch.

Kontaktujte nás a investujte ešte dnes, aby zisky z Dubajskej pobočky boli aj vašimi ziskami +421 911 334 966, wic@wiceurope.com

Zdielať
Návrat hore
Ešte nie ste súčasťou?
Zanechajte nám váš email a my pre Vás každý mesiac pripravíme najčerstvejšie informácie o investovaní.

Chcete sa stať súčasťou tímu WIC Europe? Zanechajte nám kontakt.